PUBLICĒŠANAS DATUMS: 24-05-2018

HKScanapņemas aizsargāt un cienīt Jūsu privātumu. Pildot šo apņemšanos, mēs vēlamies sniegt Jums skaidru informāciju par to kāpēc un kā HKScan apstrādā Jūsu personas datus un citu informāciju, ko mēs varam apkopot, kad Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus.

1. MŪSU APKOPOTĀ INFORMĀCIJA

Par Jums apkopotā informācija ir atkarīga no Jūsu izmantotajiem HKScan pakalpojumiem. Mēs apkopojam un apstrādājam personas datus, ko:

2. SĪKDATNES

Mūsu tīmekļa vietnes var izmantot sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, lai atšķirtu Jūs no citiem mūsu tīmekļa vietņu lietotājiem. Šādā gadījumā, piekļūstot mūsu tīmekļa vietnei, Jūs tiksiet informēts/informēta par tām ar atsevišķu paziņojumu. Tas palīdz mums nodrošināt Jums labu pieredzi, apmeklējot mūsu mājas lapu, kā arī palīdz mums uzlabot mūsu vietni. Sīkdatne ir neliels burtu un ciparu fails, ko mēs glabājam Jūsu pārlūkprogrammā vai Jūsu datora cietajā diskā, ja Jūs tam piekrītat.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka trešās puses (to skaitā, piemēram, reklāmas tīkli un ārējie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, tīkla analīzes pakalpojumu sniedzēji) arī var izmantot sīkdatnes ar mūsu tīmekļa vietņu starpniecību. Šīs sīkdatnes visticamāk ir analītiskās sīkdatnes vai mērķauditorijas sīkdatnes. Uz HKScan tīmekļa vietnēs atrodamajiem trešo pušu pakalpojumiem vai lietotnēm attiecas trešo pušu privātuma politikas.

Mēs varam izmantot sīkdatnes šādiem nolūkiem:

Sīkdatnes iespējams bloķēt, izvēloties pārlūku, kas ļauj Jums atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Taču, ja izmantojat pārlūka iestatījumus visu sīkdatņu bloķēšanai (tostarp, bloķējot nepieciešamās sīkdatnes), Jums var nebūt iespējams piekļūt visām mūsu vietnes sadaļām vai tās var nedarboties pienācīgā veidā.

Ja nevēlaties atspējot sīkdatnes savos pārlūka iestatījumos, Jūs varat atspējot noteiktu trešo pušu sīkdatnes, izmantojot Your Online Choices pakalpojumu, kas ietver papildu informāciju par sīkdatnēm, tiešsaistes reklāmu un pasākumiem, ko Jūs varat veikt, lai aizsargātu savu privātumu tiešsaistē.

3. INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA UN APSTRĀDES TIESISKAIS PAMATS

ES datu aizsardzības tiesību akti paredz, ka mums jāsniedz informācija par to, kādiem mērķiem tiek izmantota Jūsu informācija un kāds ir šādas informācijas apstrādes tiesiskais pamats:

4. JŪSU INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs varam atklāt Jūsu personas datus:

5. Jūsu INFORMĀCIJAS drošība un glabāšana

Mūsu mērķis ir glabāt Jūsu informāciju Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Dažos gadījumos mums vai mūsu partneriem var būt nepieciešams nosūtīt Jūsu informāciju uz vietu ārpus EEZ. Šādos gadījumos mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu informācija tiek apstrādāta drošā veidā un saskaņā ar šo Privātuma paziņojumu. Lūdzu, skatiet 8. sadaļu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Ja mēs esam piešķīruši Jums paroli (vai Jūs varat izvēlēties paroli), kas ļauj Jums piekļūt noteiktām mūsu vietnes daļām, Jūs uzņematies atbildību par šīs paroles slepenības saglabāšanu. Mēs lūdzam Jūs nevienam neatklāt šo paroli.

Diemžēl informācijas pārsūtīšana internetā nav pilnīgi droša. Lai gan mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs nevaram garantēt Jūsu pārraidīto datu drošību, Jūs uzņematies visu ar datu pārraidi saistīto risku. Pēc tam, kad esam saņēmuši Jūsu informāciju, mēs izmantosim stingras procedūras un drošības pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

6. Cik ilgi mēs glabājam Jūsu INFORMĀCIJU

Ja mēs iegūstam Jūsu personas datus, to glabāšanas ilgumu ietekme vairāki faktori, tostarp datu izmantošanas mērķis un mūsu pienākumi saskaņā ar tiesību aktu prasībām.

Mēs neglabājam personas datu identificējamā formā ilgāk nekā nepieciešams Privātuma paziņojumā norādītajiem mērķiem.

7. INFORMĀCIJAS nosūtīšana ārpus EEZ

Mēs vai mūsu partneri var pārsūtīt Jūsu informāciju uz valsti, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Ja saskaņā ar šo valstu tiesību aktiem Jūsu dati netiek pienācīgi aizsargāti, mēs veiksim nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu, ka tiek īstenoti atbilstoši drošības pasākumi, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti drošā veidā un saskaņā ar šo Privātuma paziņojumu. Drošības pasākumi ietver līgumsaistības ar Jūsu datu saņēmēju vai nodrošināšanu, ka saņēmēji ir parakstījuši starptautiskus līgumus, kas nodrošina atbilstošu aizsardzību. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šī Privātuma paziņojuma beigās norādīto kontaktinformāciju, lai uzzinātu vairāk par to, kādus drošības pasākumus mēs īstenojam, tostarp saņemtu attiecīgo dokumentu kopiju.

8. JŪSU TIESĪBAS

Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka izmantojam Jūsu personas datus godīgā un pārskatāmā veidā. Viens no būtiskākajiem aspektiem ir palīdzēt Jums saprast, kādas ir Jūsu tiesības.

Atsevišķos gadījumos Jums ir noteiktas tiesības saskaņā ar ES datu aizsardzības tiesību aktiem. Tās ir:

Veids, kādā mēs apstrādājam personas datus un juridiskais pamats, saskaņā ar kuru šie dati tiek apstrādāti, var ietekmēt to, ciktāl šīs tiesības ir piemērojamas. Ja vēlaties apspriest savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Mūsu mājas lapā laiku pa laikam var tikt izvietotas saites uz un no mūsu partneru tīklu, reklāmdevēju un filiāļu vietnēm. Ja Jūs izmantojat saiti uz kādu no šīm vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savas privātuma politikas un ka mēs neuzņemamies atbildību vai saistības attiecībā uz šīm politikām. Lūdzu, aplūkojiet šīs politikas, pirms iesniedzat jebkādus personas datus šajās vietnēs.

9. PRIVĀTUMA PAZIŅOJUMA IZMAIŅAS

Visas izmaiņas, kas var tikt veiktas šajā Privātuma politikā, tiks publicētas šajā lapā un, kur tas nepieciešams, paziņotas Jums. Lūdzu, regulāri pārbaudiet šo lapu, lai redzētu visas mūsu Privātuma politikā veiktās izmaiņas.

10. SAZINIETIES AR MUMS

HKScan Oyj un citi zemāk norādītie HKScan grupas uzņēmumi ir datu pārziņi attiecībā uz personas datu apstrādes darbībām, kas tiek veiktas saskaņā ar šo Privātuma paziņojumu:

HKScan Oyj Veic personas datu apstrādi saistībā ar:

www.hkscan.com

– HKScan korporatīvo komunikāciju, piemēram, attiecībās ar ieguldītājiem un plašsaziņas līdzekļiem.

HKScan Finland Oy
HKScan Sweden AB
HKScan Denmark A/S
AS HKScan Estonia
AS HKScan Latvia
UAB HKScan Lietuva (Lietuva)
Savās attiecīgajās valstīs apstrādā personas datus, kas saistīti ar:

– Patērētāju un klientu apkalpošanu

– Mārketinga kampaņām

– Mūsu klientiem un patērētājiem paredzēto tīmekļa vietni

Paimion Teurastamo Oy Apstrādā personas datus saistībā ar www.paimionteurastamo.fi.

Nosūtiet visus jautājumus, komentārus un pieprasījumus, kas ir saistīti ar šo Privātuma paziņojumu HKScan Datu privātuma vadītājam uz e-pastu privacy@hkscan.com; Datu privātuma vadītājs rīkojas kā augstāk minēto datu pārziņu pārstāvis.

Jūs varat nosūtīt mums ziņojumu arī uz:

HKScan Oyj
Legal
PL50
20521 Turku
Somija